Escape From Tarkov CZ/SK
SOCIÁLNE:

Hideout

Proces úteku z Tarkova nie je taký rýchly, ako sa môže zdať. Vaša postava potrebuje miesto, kde by sa mohla usadiť, aby získala silu, skladovala zásoby, skrývala objavené vybavenie a zbrane. Inými slovami, musí sa poriadne vybaviť pred vydaním sa do boja.
Hráč začína výstavbu a aranžovanie úkrytu od nuly – spočiatku sa vyskytuje ako opustený a preplnený bombový úkryt bez akýchkoľvek prostriedkov na udržanie života. Neustále budovanie a vylepšovanie úkrytu – modulov, ako je generátor energie, systém odberu vody, vetranie, zdravotnícke zariadenie, rekonštrukčné centrum, kúrenie, kúpeľňa a mnoho ďalších, hráči zlepšujú rôzne parametre svojich postáv, ako napríklad zdravie mimo nájazdu, rýchlosť hydratácie a rýchlosť regenerácie energie. ,
Hráč tiež získa špeciálne príležitosti na výrobu liekov, streliva a ďalších predmetov z rôznych zdrojov. Vylepšenia centra Recon poskytujú nové príležitosti pre prácu s obchodníkmi a hranie sa ako Scavs a oveľa viac.
Každý modul má jedinečné bonusy a vyžaduje si jedinečnú schému výstavby. Hráč bude potrebovať rôzne zdroje, prístup k rôznym obchodníkom a potrebnú úroveň zručností, aby odomkol možnosti inštalácie modulu a možnosti ich zlepšenia.
Aby sa udržal prevádzkový stav úkrytu, hráč musí najskôr nainštalovať generátor, ktorý spotrebúva palivo. Pri nedostatku paliva sa spomalí alebo preruší výroba a regenerácia charakteristík. Malo by sa tiež poznamenať, že veľkosť skladu (Stash) bude priamo závisieť od úrovne skladu (stash) v úkryte (Hideoute). Hráči s limitovanou edíciou Edge of Darkness dostanú sklad (Stash) na maximálnej úrovni – úroveň 4.
Okrem základných modulov úkrytu bude môcť hráč nainštalovať aj elitné moduly, ktoré drasticky zlepšujú životnú úroveň a bezpečnosť, urýchľujú zručností, umožňujú vyrábať jedinečné predmety, zdroje a jednoducho pridávať v teple a pohodlí vo vašom novom domove.

Moduly sú popísané na samostatnej stránke.

 

 

Video, ako vyzerá Hideout edície EOD na úplnom začiatku:

Video, ako vyzerá Hideout na maximálnej úrovni :